Vinotéky

Vinotéky

Dopřejte svým vínům luxusní adresu

Vyberte si svůj spotřebič

Chladničky na skladování vína od firmy Haier se svým elegantním vzhledem hodí do kteréhokoli obývacího pokoje i do každé kuchyně. Promyšlené vnitřní uspořádání zaručuje výborné podmínky skladování vína a tím i maximální požitek z něho. Naše vinotéky zajišťují přesně ty klimatické podmínky, které může nabídnout v normálním případě jen přírodní sklep. Vaše lahve s vínem se tak budou cítit stejně dobře jako tato elegantní vinotéka ve vašem pokoji.

Dvě různé teploty

V sortimentu Haier nyní najdete i dvouzónové vinotéky, u nichž si můžete nastavit teplotu v horní části jinak než v dolní, tak abyste mohli najednou ideálně skladovat různé typy vín v optimálních podmínkách.

Luxusní provedení

Pro náročnější zákazníky máme připravenu řadu vinoték vybavenou luxusními policemi z kvalitního přírodního materiálu. Dřevěné police v našich vinotékách vynikají vkusným designem a po praktické stránce jsou uskladněné lahve chráněny proti rozbití. Teprve v takto vybavené vinotéce vaše sada vín opravdu vynikne.

Výškově nastavitelné police

Všechny naše vinotéky jsou vybaveny výškově nastavitelnými policemi, které nabízejí možnost uspořádat je tak, aby byl prostor vinotéky maximálně využitý.

Dvířka z bezpečnostního skla

Naše jedinečná dvířka z bezpečnostního skla jsou upravena tak, aby na nich nezůstávaly otisky prstů, a jejich povrch je odolný proti poškrábání a chrání víno proti škodlivému UV záření. Také jejich údržba je velmi jednoduchá.