Technologie Haier. Spolehlivost daná skvělou kvalitou

S domácími spotřebiči Haier je život jednodušší. Stejně tak naše pračky charakterizuje použití vyspělých technologií, díky kterým je i praní mimořádně snadné. Zaručují nízkou spotřebu energie a skvělý výkon při praní i sušení. Ve všech třech sledovaných oblastech jsou zařazeny do třídy A.

Pro své zákazníky jsme připravili široký sortiment praček, které splňují všechny požadavky - od úspornosti, až po vysokou kvalitu vyprání a odstředění. Na co je třeba se zaměřit při výběru pračky? V první řadě je třeba zvážit prostorové možnosti a umístění. Prostorově úspornější jsou shora plněné pračky se šířkou 40 cm nebo úzké zpředu plněné pračky hluboké jen 44 cm. Pokud máte k dispozici více místa, sáhnete po standardní zpředu plněné pračce.

Všechny pračky sortimentu Haier jsou vybaveny programy na praní běžných typů textilií. Pokud ale nahlédnete do svého šatníku a zjistíte, že většina vašeho oblečení je vyrobena z jemných materiálů, které vyžadují speciální údržbu (např. praní v rukách), vyberte si model, který má speciální programy na tento druh vlákna ( hedvábí, vlna a pod.).

Mezi pračkami Haier najdete modely s maximální kapacitou až 6 kg . Pokud jste zvyklí prát méně prádla, zvolte pračku s automatickým nastavením spotřeby vody v závislosti na množství náplně. Nabízíme vám možnost výběru pračky s otáčkami odstřeďování od 800 do 1600 ot./min.

Špičkový výkon bez plýtvání . Pračky Haier jsou vybaveny funkcí Fuzzy Logic. Tento systém sám určí a následně použije potřebné množství vody, čímž dále šetří energii.