Komplexní péče o potraviny

Chladničky Haier mají své místo v domácnostech po celém světě, protože splňují všechny náročné požadavky zákazníků. Zaujmou Vás designem, vysokou variabilitou vnitřního prostoru, jednoduchostí používání a možnost spolehnout se na elektronickou kontrolu skladování potravin.
Myslíme i na efektivní spotřebu elektrické energie. Proto naše chladničky pracují v energetické třídě A a A+. Všechny chladničky Haier používají ekologickou chladicí kapalinu R 600a.

Fuzzy logika – Inteligentní funkce

Unikátní technologie Fuzzy logika dává chladničkám inteligenci. Vaše chladnička myslí za Vás a optimálně nastaví teplotu dle množství vložených potravin . A tím šetří energii a životní prostředí.

Funkce ATD-dva mrazáky

Díky poznatkům z trhu a za použití nejnovějších technologii jsme vybavili naše kombinované chladničky dvojitým mrazákem.Máte dva na sobě nezávislé mrazící prostory a v každém máte jiný stupeň mražení.Pro hluboko zmražené a dlouhodobě uskladňované potraviny prostor s teplotami -16°C až -26°C.Pro potraviny k častějšímu použití je zde oddíl s teplotou od -3°C do -18°C který vám umožní okamžité rozmrazení potravin,jednodušší porcování a zkrátí přípravu Vašich pokrmů.

Systém „Active Cooling“

Bez ventilátoru je teplota v běžné chladničce nerovnoměrná, protože teplejší vzduch proudí směrem nahoru. Systém Active Cooling firmy Haier tento problém řeší tak, že ventilátor rozhání studený vzduch do celého prostoru chladničky. Elektronická čidla pomáhají udržovat v celé chladničce vyrovnanou teplotu. Vaše potraviny jsou čerstvé po delší dobu a neztrácí vitamíny.

Prázdninový režim

Po zvolení této funkce chladnička sníží svůj výkon. Můžete ji využít tehdy, když odcházíte z domu na delší čas. Vnitřní teplota bude udržována tak, aby se v chladničce nevytvářel nežádoucí zápach. Prázdninový režim vám takto ušetří energii, aniž by bylo nutno chladničku úplně vypnout.